Тра 242012
 

Уряд США відкриє свої дані для розробників Уряд США відкриває раніше недоступні дані та запрошує розробників створювати різного роду додатки і сервіси, які базуватимуться на цих даних, – повідомляє Techcrunch.com.

Таким чином уряд США, з одного боку, сподівається полегшити доступ громадян до інформації. А з іншого – дати можливість розробникам створювати додатки і сервіси, які мають забезпечити цей доступ. Цифрова дорожна карта уряду США грунтується на таких ідеях:
1. Open Data (вільний доступ до даних) – це новий стандарт за замовчуванням.
2. Інформація повинна бути доступною всюди, завжди і з будь-якого пристрою.
3. Інформація повинна бути структурованою та мати API.
4. Зробити урядові дані соціальними.
5. Уряд повинен змінити свої підходи до соціальної взаємодії.

Уряд США також має намір стимулювати інновації шляхом підтримки хакатонів, даталузів тощо, в рамках яких розробники зможуть презентувати свої додатки. У кожного державного агентства США, яке має свій веб-сайт, має з’явитися розділ /DEVELOPERS. Серед перших ініційованих проектів у цьому напрямку – запуск порталу MyGov (дружній до користувачів ресурс із доступом до урядових сервісів), запуск програми RFP-EZ (надасть стартапам доступ до урядовихи проектів), запуск проекту Blue Button (дозволить розробникам створювати додатки, які дадуть громадянам доступ до їх власної медичної інформації).

http://watcher.com.ua/2012/05/24/uryad-ssha-vidkryye-svoyi-dani-dlya-rozrobnykiv/Print Friendly, PDF & Email