Тра 192015
 

Верховна Рада не підтримала Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації конституційних прав внутрішньо переміщених осіб.

За відповідне рішення проголосували 215 народних депутати при необхідній кількості в 226 голосів.

Законопроектом пропонується зарахувати внутрішньо переміщених осіб до категорії громадян, які мають право на позачергове отримання житлових приміщень та, що мають додаткові гарантії на працевлаштування. Також пропонується спростити процедуру зарахування на держслужбу для внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, пропонується звільнити їх від сплати мита за реєстрацію місця проживання та надати позачергове право влаштування дітей до дитсадків та встановити обов’язкове надання гуртожитку при вступі до ВНЗ або професійно-технічного навчального закладу.

 

Джерело

 

Коментар ПЗ: Так звана «позитивна дискримінація»,— в цьому конкретному випадкові,— найгірше, що можна було вигадати задля розпалювання ворожнечі щодо ВПО. Натомість, треба було б ухвалити Закон, який би суворо карав за дискримінацію ВПО.Print Friendly, PDF & Email

  1 коментар to “Верховна Рада України відмовилась надати додаткові гарантії працевлаштування для переселенців”

  1. переселенцам уже и так много всего дают и помогают (как государство, так и НГО и граждане), так сколько им ещё нужно? почему разводим дискриминацию? и не забывайте, что ежемесячная соц-помощь переселенцу – это гривна из кармана каждого гражданина!