Сер 162011
 

17 серпня 2011 року (у середу) о 14:30 у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Кіровоградської обласної державної адміністрації (м. Кіровоград, вул. К.Маркса, 55, 8-й поверх, актова зала) відбудеться публічне підписання Хартії про сприяння в реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» за участі представників органів влади, громадськості та засобів масової інформації.

9 травня 2011 року набув чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації», яким зроблено ще один крок до забезпечення відкритості та прозорості в роботі органів влади. Чи працюватиме цей Закон, залежить від трьох сторін: громадськості, журналістів та влади. Саме тому громадськість ініціює підписання Хартії про сприяння в реалізації Закону про доступ до публічної інформації та пропонує представникам органів влади та медіа долучитися до цієї ініціативи.

До публічного підписання Хартії запрошені уповноважені представники Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, Кіровоградської міської ради, представники громадськості – Центру політичних студій та аналітики, Коаліції громадських організацій «Новий громадянин» та Творчого об’єднання «ТОРО», а також представники місцевих засобів масової інформації.

Процедура підписання розпочнеться о 14.30 17 серпня (середа). Вхід вільний, реєстрація на місці (м. Кіровоград, вул. К.Маркса, 55, 8-й поверх, актова зала).

ДжерелоPrint Friendly, PDF & Email