Сер 052011
 

 

 

Печерський районний суд м. Києва

 

 

01001,  м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А, тел. (044) 235-3278 канцелярія

 

Вих. № к.22 від «04»  серпня 2011 року

 

Печерський районний суд м. Києва на Ваш запит від 27.07.2011, що надійшов на адресу суду 02.08.2011, повідомляє наступне.

Відповідно до п.1 ст.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічною  інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Інформація, яка витребовується в порушених у Вашому зверненні питаннях щодо кількості судових справ на час запиту в провадженні судді Кірєєва Р.В., розкладу судових засідань судді в період з 24.06.2011 по останню відому апарату суду дату, не задокументовані та не відображені на конкретних носіях, а тому надати таку інформацію та відповідні документи не вбачається можливим.

Також роз’яснюємо, що визначення дат розгляду судових справ є процесуальною діяльністю судді. Відповідно до абз.3 п.1.9. Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України №68 від 27.06.2006, з наступними змінами, списки справ, призначених для розгляду в суді, вивішуються на спеціально пристосованому стенді  (дошці оголошень суду). Таким чином, кожного дня секретарем судового засідання на дошці оголошень суду  вивішується список справ, призначених до слухання на поточний день. При цьому вказаною Інструкцією не передбачено накопичення та зберігання таких списків.

Також зауважуємо про безпідставність в даному випадку Вашого посилання на п.11 ч.1 ст.15 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», оскільки запитувана Вами інформація не є інформацією про розклад роботи та графік прийому громадян. В свою чергу, інформація про розклад роботи та графік прийому громадян міститься на дошках оголошень обох приміщень суду, а також на web-порталі суду – http://pc.ki.court.gov.ua, та у разі необхідності буде Вам надана на відповідний запит.

Керівник апарату Печерського
районного суду м.Києва
Н.В.ЛіннікPrint Friendly, PDF & Email

  1 коментар to “Відповідь Печерського районного суду м. Києва про діяльність судді Кірєєва Р.В.”

  1. А сам запит можна подивитись?

    І відповіді краще сканувати, як на мене…