Гру 212014
 

На початку цього тижня ІЦ “Майдан моніторинг” вирішив задати 4 простеньких запитання Пенсійному фонду:
запит ПФУ

Рівно на 5-й день, точно у відповідності до Закону “Про доступ до публічної інформації”, Майдан оримав відповідь і був вражений шановливим ставленням ПФУ до запитувачів – відповідь готували одразу двоє фахівців, ще й так прискіпливо підійшли  до своє задачі, що набрали 11 кеглем майже 5 сторінок тексту. А щоб ми краще зрозуіміли відповіді –   деякі тези продублювали двічі та навіть тричі.

Виконавці настільки потурбувалися про нас, що передбачили можливість знайти саме ту відповідь, яку нам найбільше хотілося б.

Це – 2-й абзац 2-ї сторінки відповіді:

стор 2

 

А це вже наступна, 3-я сторінка:

стоп 3

 

2-му, 3-му та 4-му запитанням з нашого запиту пощастило значно менше. Але кожному – по своєму.

Власне, майже всі 5 сторінок відповіді є спробою відповісти на друге питання. Так, ми розуміємо, що законодавстиво змінювалося багато разів, так, ми розуміємо, що ставки внесків теж змінювалися. Але ж нас цікавили всього лише календарні періоди і нічого іншого.  Втім, багато – не мало. Витративши додатковий час запитувані періоди все ж таки у листі можна відшукати.

Відповідь на 4 питання виглядає на диво конкретною та лаконічною. І всебуло б чудово, якби це дійсно було відповідь на те питання, що було поставлене:

стор 5

 

А от відповідь на 3-е питання у тексті знайти так і не вдалося. Ані з першого прочитання, ані з кількох наступних.
Наразі так виглядає, що обрахунок внесків ФОП в ПФУ є великою таємницею, яку ретельно охороняють від занадто допитливих. Але нічого, “будем искать” (с)

Надаємо повну відповідь ПФУ

ПФУ відповідь 1

ПФУ відповідь 2

ПФУ відповідь 3

ПФУ відповідь 4

ПФУ відповідь 5

 

Просимо читачів повідомляти в коментарях або поштою на pivden@maidanua.org, якщо у вас є документальне підтвердження позиції ПФУ по питанню № 3 нашого запиту.Print Friendly, PDF & Email