Лис 192011
 

В рамках проекту “Реалізація права на доступ до інформації про управління та розпоряджання землею територіальних громад в Івано-Франківській області”, який здійсн.ється за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Станіславська правозахисна група подала запит на інформацію про земельні ділянки до Яремчанської міської ради, однак остання не надала належної відповіді на запит.

Про такі протиправні дії Яремчанської міської ради було повідомлено Прокурору м.Яремче. Проте прокурор замість того, щоб притягнути винних осіб до відповідальності за ст.212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, направив скаргу Станіславської правозахисної групи на розгляд міському голові м.Яремче.

Як зазначає Голова Станіславської правозахисної групи Андрій Малетин: “Такі дії прокурора м.Яремче є незаконними та свідчать про те, що Прокурор потурає закритості публічної інформації про землі м.Яремче. Станіславська правозахисна група тепер змушена оскаржувати дії прокурора в обласну прокуратуру”.Print Friendly, PDF & Email

Sorry, the comment form is closed at this time.