Тра 232015
 

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про небажані іноземні та міжнародні організації.

Раніше представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ Дунья Міятович закликала Володимира Путіна накласти вето на закон про небажані організації.

Нагадаємо, Рада федерації Росії, верхня палата парламенту Росії, схвалила законопроект про “небажані організації”, який напередодні в третьому читанні ухвалила нижня палата, Державна дума.

Відповідно до законопроекту, “небажаною” може бути визнана будь-яка іноземна або міжнародна неурядова організація, яка “становить загрозу основам конституційного ладу Росії, її обороноздатності й безпеки”.

Які саме дії міжнародних організацій підпадають під визначення закону, в документі не уточнюється. Рішення про внесення організації до списку “небажаних” ухвалюватиме Генпрокуратура Росії за узгодженням з Міністерством закордонних справ.

За порушення закону передбачений штраф від 5 тисяч до 100 тисяч рублів, за повторне порушення — позбавлення волі до шести років. Проти ухвалення закону про “небажані організації” раніше виступили правозахисні організації Amnesty International і Human Rights Watch.

 

Джерело

 

* * *

ПЗ не мав сумнівів щодо намірів можновладців РФ «помножить на ноль» © все, що хоч якось не підтримує «лінію партіі», а саме,— нацизм та імперіалізм.

* * *

Раніше відбулось таке:

Рада федерації РФ схвалила закон про “небажані організації”

Довгоочікуване «полювання на відьом» нарешті почалось!Print Friendly, PDF & Email